Menu
Your Cart

Ресторани та промислові кухні

 

Усунення запахів та дезінфекція:

системи вентиляції (витяжки) в кухнях громадського харчуванняДослідження показали, що за останні роки кількість ресторанів збільшилася на понад 25%. По всьому світу існує понад 10 мільйонів ресторанів, і майже всі вони виділяють гаряче та погано очищене повітря.

Ми маємо бачення сучасної кухні з низьким рівнем споживання енергії. Ми також пропонуємо кращий захист від пожежі, безпечне та здорове робоче середовище та нульовий вплив на жителів навколишніх районів. Наші генератори озону розроблені та виготовлені в Литві. Ця озонова технологія використовується для очищення відпрацьованого повітря та зменшення кількості жиру у вентиляційній системі. Генератори озону зменшують накопичення мастила у витяжках / витяжних каналах, розбиваючи мастило до нешкідливих матеріалів. Крім того, безперервна та ефективна обробка відпрацьованого повітря не тільки зменшує витрати на очищення каналів, але й дає змогу відновлювати теплову енергію шляхом відновлення, оскільки система витягування кухонного повітря не забруднюється жиром. Таким чином, витрати ресторану ще більше зменшуються.

Жир можна нейтралізувати за допомогою озону. У сучасному світі озон – відома екологічна та економічна технологія очищення повітря, яка використовується у вентиляційних системах кухні.

Жир в системі вентиляції може спричинити такі проблеми:

  • забиває кухонні канали і може спричинити пожежу;
  • генерує неприємні запахи;
  • засмічує фільтри і може спричинити збій вентиляційного обладнання;
  • високий рівень споживання енергії через відмови системи відновлення.