Menu
Your Cart

Роботи

ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ КАНАЛІЗАЦІЙНА НАСОСНА СТАНЦІЯ

У Луцьку, Україна, на одній з каналізаційних насосних станцій встановлена ​​система видалення озону. Каналізаційна насосна станція № 2, сусідить з житловими будинками, тому проблема неприємного запаху була особливо гострою. Оскільки каналізаційні насосні станції є невід'ємною частиною міської інфраструктури, адміністрація міста почала шукати рішення для усунення цієї проблеми, використовуючи систему озонування для озонування відпрацьованого повітря через витяжну вентиляцію. У ньому забруднене повітря змішується з озоном, озон окисляє молекули запаху, а повітря без запаху вже потрапляє в навколишнє середовище.

Литва - ГАРГЖДАЙСКІЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Місцеві системи озонування були встановлені в центрі первинної медичної допомоги, де здоров'я пацієнта має першорядне значення. Коридори очікування центру, їх поверхні і повітря постійно очищаються від запахів і мікробіологічних забруднень. Три центральних поверху з шістьма системами озонованого.Системи видалення запаху OTriKS.06 швидко і ефективно усувають запахи і не вимагають додаткового обслуговування співробітників - системи працюють автоматично і працюють відповідно до встановленого режиму роботи та концентрацією озону в приміщенні в режимі реального часу. Ця система озонування не тільки корисна для усунення запахів, але також допомагає підтримувати чистоту повітря і поверхонь шляхом очищення їх від бактеріального та вірусного забруднення.

Литва-КОМПЛЕКС ВІДПОЧ. І ОБСЛУГОВУВАННЯ"HARMONY PARK"

Вода і сауна в 5-зірковому готелі Simboly в комплексі відпочинку та обслуговування Harmony Park стали ще більш привабливими для тих, хто шукає гармонію в самій здоровому довкіллі - система озонування, інтегрована в існуючу систему дезінфекції води в басейні. Озонова дезінфекція води є ефективним і безпечним методом. Озонування води дозволяє готелі радикально скоротити кількість звичайних хімікатів, які використовуються на сьогоднішній день для дезінфекції.Найголовніше, що завдяки мінімальному використанню хімікатів у воді басейну, гості готелю Simboly в басейні і гідромасажною ванні тепер будуть уникати багатьох неприємних відчуттів, таких як подразнення очей, слизової оболонки і шкіри, постійний запах волосся і одягу, а також відсутність довгострокового і негативного впливу хлорованих продуктів як наслідки для здоров'я.

Литва - UAB „NERINGOS VANDUO“

У самому центрі курорту Ніда, недалеко від берега Куршского затоки і пам'ятника Кернагісу, знаходиться міська каналізаційна насосна станція, яка, особливо в спекотні літні дні, турбувала відпочиваючих і жителів неприємним запахом. Проблема запахів була усунена з введенням системи видалення запахів для підземних каналізаційних насосних станцій.В цьому випадку озон надходить безпосередньо в резервуар каналізаційної насосної станції. Устаткування для озонування встановлено поряд з насосною станцією, а в баку встановлений датчик озону. Система працює безперервно і запобігає поширенню неприємних запахів, знищуючи їх ще в порожнині насоса, коли озон окисляє викликають запах молекули, такі як сірководень, меркаптани, метан і так далі.

Литва - БІЗНЕС ПАРК “PAUPYS“

Нові бізнес центи в Вільнюському Паупісе - це екологічно чисті офіси та комерційні приміщення. Приміщення ресторану на першому поверсі центру обладнано системами озонування кухні Airplus1 OTriKS.Kitchen. Всі витяжки в просторі і повітроводи з них безпечніше і практичніше, тому що озон окисляє жирові аерозолі і запобігає їх накопичення в системі вентиляції і на її компонентах. Це покращує протипожежний захист і продовжує термін служби компонентів. Крім того, повітроводи повинні бути очищені набагато рідше. Крім того, озон видаляє запахи, а харчові запахи, що виходять з кухні, не турбують оточуючих.

Роботи