Menu
Your Cart

Про компанію

     Підприємство MHD Ukraine, створена в 2015 році в Україні і є офіційним преставником міжнародної компанії Airplus1, яка заснована у Великобританії і є постачальником послуг в області озонових розробок з головними ринками збуту в ЄС, Центральній та Східній Європі, США та інших країнах світу.

Наша компанія поставляє адаптовані інноваційні технологічні рішення для усунення неприємного запаху, знищення бактерій і вірусів, запобігання утворенню цвілі і грибка, і ліквідації потенційного шкідливого виділення газу в токсичних середовищах.

         Ми пропонуємо рішення із застосуванням запатентованих озонових технологій. Рішення для кожного клієнта підбираються в індивідуальному порядку після проведення комплексної перевірки на об'єкті та оцінки потреб клієнта. Над розробкою інновацій Airplus1 трудиться команда, яка складається з інженерів-екологів, інженерів-електронників, інженерів-технологів, мікробіологів, фахівців в області озонових технологій та охорони навколишнього середовища. Конкретні технічні та технологічні рішення проходять перевірку у незалежних експертів і спеціалізованих лабораторіях. Результати аналізів, проведених в таких лабораторіях, доказово підтверджують ефективність рішень, пропонованих компанією Airplus1 нашим клієнтам.


Система озонування AIRPLUS1


Інтелектуальні технології озонування AirPLUS1 повністю автономні і не вимагають додаткової уваги персоналу. Робота систем озонування залежить від встановленого режиму і датчиків озону, які безперервно вимірюють концентрацію озону в повітрі або воді і передають ці дані в режимі реального часу в генератор озону. Генератор озону автоматично управляється за допомогою даних датчика, а настройки режиму управляються дистанційно. Всі дані про роботу системи озонування і дані про датчиках озону передаються в штаб-квартиру AirPLUS1 для додаткового моніторингу. Віддалений моніторинг і контроль роботи системи озонування також доступний для клієнтів.