Menu
Your Cart

ПОСЛУГИ MHD UKRAINE

MHD UKRAINE пропонує запатентовані рішення  Airuplus1 в області озонової технології, спеціально розроблені для ліквідації несприятливих умов, при яких виникають проблеми з розповсюдженням неприємного  запаху. Озон знищує приховані бактерії і віруси, які розвиваються в таких середовищах і часто є невидимими джерелами інфекції та хвороби. Норовірус - потенційно смертельний, що передається при контакті, вірус ефективно знищується при використанні озону.


Галузі промисловості, де застосовуються озонові технології Airplus1, включають:

 - Низькотемпературні приміщення для зберігання заморожених продуктів на судах і в аеропортах

 - Холодильники (промислові та побутові)

 - Харчову промисловість (санітарна обробка/зберігання м'ясних, рибних, молочних продуктів та ін.)

 - Приміщення для зберігання продовольчих і непродовольчих товарів

 - Приміщення для зберігання сировинних товарів і готової продукції

 - Приміщення в лікувально-профілактичних установах, які служать для первинної дезінфекції

 - Фумігація готельних номерів і громадських приміщень (запах сигарет, їжі, що готується і т.д.)

 - Роздягальні в тренажерних залах / спортзалах і плавальних басейнах

 - Приміщення громадського харчування

 - Громадські та приватні вбиральні

 - Приміщення для куріння

 - Приміщення та обладнання каналізаційних насосних станцій (промислові та приватні)

 - Місця очищення стічних вод і вентиляційні системи

 - Побутові та промислові площі / споруди для збору і зберігання відходів

 - Вентиляційні системи будівель житлового, промислового і комерційного призначення

 - Громадський та вантажний транспорт і місця масового перебування людей

- Торгові центри та торговий простір

 - Переробка та гігієна: Автомати з прийому тари ( «Таромати», «Томра»)


Як працюють розробки Airplus1 з генератором озону?

Місце зберігання сміттєвих баків.

Технічні фахівці Airplus1 проводять перевірку об'єкта кожного клієнта, щоб зробити оцінку запахів, кількості бактерій, мікробів, цвілі, метану і можливих вірусів. Лабораторні аналізи «до і після» можуть бути проведені протягом періоду первинного монтажу (до 21 дня), щоб продемонструвати ефективність встановлених генераторів озону.

Аналіз об'єкта проводиться незалежними фахівцями в галузі навколишнього середовища (такими як Лабораторія охорони здоров'я і безпеки (Health & Safety Laboratory (HSL)) або схожою лабораторією). Проведення оцінки кількості мікробіологічних забруднюючих речовин до установки устаткування і після обробки об'єкта за допомогою обладнання допомагає визначити, наскільки зменшилася кількість таких речовин в результаті застосування озонової технології Airplus1.

Залежно від які підлягають оцінці умов на об'єкті клієнта, включаючи явні докази наявності неприємного запаху від розкладаються відходів (багато місця зберігання сміттєвих баків ніколи не чистять належним чином на предмет знищення бактерій і усунення неприємних запахів, що скупчилися за тривалий період), компанія Airplus1 встановить 1 3 генератора озону, налаштовані на максимальну потужність. Рівень виділення озону калибруется відповідно до встановлених законодавством безпечними межами, які складають не більше 0,1 ppm (частин на мільйон) на робочих ділянках. *

Озон, що виділяється, встановлене на генераторах озону Airplus1, становить між 0,03 і 0,08 ppm. Озонові датчики контролюють кількість виробленого генераторами озону, тому, як тільки буде досягнуто калібрований рівень озону (приблизно 0,08 ppm), датчики автоматично зупинять роботу генератора озону. Після зниження кількості озону в середовищі клієнта (молекули озону дуже швидко перетворюються назад в молекули кисню (О2)) доя 0,02 ppm робота генераторів автоматично поновлюється до досягнення каліброваних рівнів, а цикл виділення озону повторюється знову.

В системі також встановлені датчики руху, які забезпечують тимчасову зупинку генераторів озону в тому випадку, якщо в зону зберігання сміттєвих баків входить працівник / простий житель. Озон, що виділяється буде налаштоване за допомогою таймерів в залежності від характеру і фізичного використання об'єкта. Наприклад, в зоні, куди протягом дня часто хтось заходить, можна налаштувати генератори озону таким чином, щоб вони функціонували в ті години, коли будівля закрито для працівників і його відвідування найменш ймовірно, або налаштувати таймери з урахуванням «оптимального рівня» ефективності протягом дня.

Системи Airplus1 з озоновим генератором виділяють озон контрольованим, каліброваним чином, будучи відрегульованими до рівня концентрації, необхідної для досягнення максимальної ефективності в кожній зоні / місце зберігання сміттєвих баків або на встановленому проблемному об'єкті клієнта.

Чому застосування озонової технології Airplus1 є самим раціональним вибором для зон / місць зберігання сміттєвих баків:

Озон є природним окислювач, який вбиває бактерії, знищує безліч вірусів і усуває неприємні запахи.

 На відміну від багатьох хімічних рішень і парфумованих аерозолів, які тільки маскують проблему, озон знищує джерело неприємного запаху - прихованих бактерій в розкладається їжі (зазвичай) і інших органічних відходах.

Контрольованим чином застосовуваний озон може стати більш економічним рішенням щодо усунення проблем.

Озон в більшій мірі нешкідливий для навколишнього середовища, працівників і персоналу з прибирання, ніж агресивні хімікати, і не залишає осаду.

Дистанційний моніторинговий контроль дає можливість постійно спостерігати за встановленням і цільової проблемною зоною і підтримувати максимальну ефективність, щоб забезпечити безповоротне усунення проблем.

Діяльність, заснована на наданні послуг

Пропоновані Airplus1 рішення в області генераторів озону: установка пов'язаної з озоном продукції на основі надання послуг та консультативна діяльність з питань знищення бактерій, вірусів, цвілі, неприємних запахів і видалення метану, а також з питань поліпшення і підтримки більш здорового середовища. Ми не продаємо і не даємо напрокат генератори озону або озонові датчики.

Airplus1 професійно обслуговує і підтримує в робочому стані все обладнання, а також спостерігає за рівнем ефективності «дистанційного моніторингового контролю». Залежно від вимог керівництва об'єкта Airplus1 може навчити штатний персонал служби технічної підтримки діагностиці та дистанційного моніторингу установок на об'єкті свого клієнта, при необхідності надаючи послуги із забезпечення і технічного обслуговування.

* Згідно з рекомендаціями Виконавчого агентства охорони здоров'я і безпеки Великобританії (UK Health & Safety Executive Agency) і Всесвітньої організації охорони здоров'я (The World Health Organization), кількість озону в закритому просторі, при якому людина може залишатися в приміщенні до 8 годин без шкоди для здоров'я, що не має перевищувати 0,1 ppm.