Menu
Your Cart

Технологии

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ

Використовуючи технічні знання, досягнення і досвід наших інженерів, Airplus1 розробляє унікальні креслення продукції для озонових генераторів (озонаторів). Наша продукція призначена,  для боротьби зі стійкими неприємними запахами і шкідливими газами, що виділяються в виробничих приміщеннях і на заводах по переробці/очищенні стічних вод, неприємними запахами в місцях зберігання сміттєвих баків в комерційних і житлових зонах, поліпшення санітарних умов в медичних центрах і лікарнях, а також місцях громадського користування, включаючи торгові центри і роздягальні спортзалів/тренажерних залів - місцях, що сприяють переносу бактерій і вірусів, а також виникнення запахів, котрі важко видаляються.


ВІДСУТНІСТЬ хімікатів

Використання каліброваних генераторів озону є природним, безпечним способом очищення нашого робочого простору і безлічі інших середовищ. Природні властивості озону знищують і вбивають бактерії без необхідності застосування хімічних аерозолів. Розробки Airplus1 не містять хімікатів, що забезпечує відсутність речовин, що забруднюють навколишнє середовище.


Усунення неприємних запахів та відновлення цінності майна

В результаті застосування рішень Airplus1 з області озонових технологій бактерії, які є причиною поганих запахів, знищуються, а разом з ними зникають і неприємні запахи. Крім того, що такі середовища є потенційним джерелом інфекції і хвороби, вони можуть мати негативний вплив на вартість нерухомості, незалежно від того, комерційного вона або житлового призначення, або це каналізаційна насосна станція, яка забруднює повітря в окрузі. Використовуйте рішення Airplus1, які допоможуть Вам усунути ці проблеми і підвищити рівень гігієни.