Menu
Your Cart

Зберігання продуктів

Усунення запахів і усунення цвілі: складські приміщення для зберігання фруктів та овочів

В харчовій промисловості часто виникає проблема збереження якості та свіжості продукції на більш тривалий термін, продовження терміну придатності без застосування хімічних препаратів. Одним із способів вирішення цієї проблеми є озон. Цвіль часто з'являється при складуванні фруктів, овочів і ягід (в приміщеннях зберігання, холодильниках, транспортних засобах). Отже, основні цілі застосування озону для фруктів і овочів наступні:

 - знищення патогенів та мікробів, що викликають гниття;

 - уповільнення дозрівання;

 - знищення пестицидів і хімікатів.

При роботі з фруктами і овочами, озон використовується для очищення і дезінфекції не тільки їх поверхні (упаковки, транспортування, складування або обробки), а й для повного очищення і дезінфекції самих фруктів і овочів. Продукти, на які діє озон перед їх упаковкою, сприяють зниженню кількості бактерій, а також контролюють кількість патогенів та продовжують термін придатності продуктів. Обробка за допомогою озону безпечна навіть для готових продуктів, включаючи такі, які вимагають додаткової підготовки. Обробка вирощеної продукції (наприклад, картоплі) за допомогою озону вирішує проблему гниття в ході зберігання.


Холодильні установки

Озон знищує бактерії і віруси, які поширюються в такому середовищі і часто стають джерелом потенційно небезпечних захворювань та інфекцій. Молекули газу озону руйнують стінки клітин біологічно активних речовин (наприклад, бактерій, вірусів, грибків, цвілі), а його невикористаний надлишок швидко розкладається до кисню, не залишаючи ніяких токсичних слідів на фруктах, м'ясі або iнших харчових продуктах. Харчові продукти треба перевозити так, щоб вони були розміщені належним чином і надійно захищені від механічних пошкоджень, пилу, мікробних та інших забруднень, комах, гризунів та інших забруднювачів.

Озоновий генератор виробляє озон в газоподібному стані (O3), який є одним з найсильніших окислювачів. Цей газ вступає в реакцію з речовинами різного походження, що містяться в повітрі, які осіли на стінах, приладах і знищує їх. Озон зменшує обсяг будь-якого неприємного запаху в холодильних установках великовантажних автомобілів, які утворюються в ході транспортування, і руйнує мембрани бактерій, тим самим усуваючи джерело неприємного запаху. Пропонована нами система озонування особливо добре дезінфікує і стерилізує, усуваючи мікроби, які можуть зіпсувати перевозяться продукти. Наша система озонування надає прекрасну можливість щодо захисту свіжих фруктів від шкідливого процесу гниття в ході їх транспортування. Ця система запобігає перезреваніе і гниття свіжих фруктів, зберігаючи їх непошкодженими, навіть при їх транспортуванні протягом більш тривалого часу.