Menu
Your Cart

Блог

02 Aug Ресторани та кухні.
mhdukraine 0 41
Дослідження показали, що за останні роки кількість ресторанів збільшилася на понад 25%. По всьому світу існує понад 10 мільйонів ресторанів, і майже всі вони виділяють гаряче та погано очищене повітря..
02 Aug Підприємства молочної продукції.
mhdukraine 0 63
Хімічні речовини та гаряча вода вже давно використовуються як стандартний дезінфекційний розчин у молочній промисловості. Однак сьогодні існує альтернативний вибір – озон. Використання ефективної та н..
02 Aug Як працює AirPlus1?
mhdukraine 0 296
Принцип дії самого озонатора дуже простий. Озоновий генератор виробляє озон в газоподібному стані (O3). Озон вступає в реакцію з речовинами різного походження, усуваючи джерела неприємного запаху, що ..
02 Aug Airplus1 стає членом EUOTA
mhdukraine 0 14
13 липня 2016 р Airplus1 стає членом EUOTA і підписує договір з тим, щоб стати частиною Міжнародного консорціуму виробників озону, який подав заявку на затвердження сертифікації біоцидного продукту в ..
02 Aug International Ozone Association
mhdukraine 0 3
У серпні Airplus1 відвідала конференцію і виставку Міжнародної асоціації по вивченню озону Панамериканського союзу в Лас-Вегасі, мета якої - розширення бізнесу компаній, професійної та науково-дослідн..
02 Aug Природні переваги застосування озону
mhdukraine 0 4
Озон (О3) являє собою газ, що складається з трьох атомів кисню, що становить на один більше, ніж ті два, які ми зазвичай вдихаємо. Озон застосовується по всьому світу в якості рішення для багатьох сер..
02 Aug Обговорення технологій озону в очищенні стічних вод в недавню подію «Балтійська водна конференція 2017»
mhdukraine 0 653
Арвідас Стонцюс, Кандидат наук з хімії, директор по розробці технологій UAB Airplus1 Lituanica, представляє дискусію по озоновим технологій в області очищення стічних вод на недавній конференції «Балт..
02 Aug Члени ради Литовської асоціацій постачальників води відвідали АТ «Клайпедос вандуо» станції очистки стічних вод 2017-06-27
mhdukraine 0 5
Члени ради Литовської асоціацій постачальників води відвідали АТ «Клайпедос вандуо» станції очистки стічних вод будівля пріемa стічних вод, щоб ознайомитися з технологіями озону Airplus1.Значне знижен..
02 Aug Поліпшення екологічного середовища міста Бреста
mhdukraine 0 20
В даний час, на КНС №1 знаходиться на вулиці Гоголя, змонтована і запущена в дослідну експлуатацію установка по очищенню повітря озонуванням. Це ще один крок до поліпшення екологічної обстановки в міс..
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)