13 липня 2016 р Airplus1 стає членом EUOTA і підписує договір з тим, щоб стати частиною Міжнародного консорціуму виробників озону, який подав заявку на затвердження сертифікації біоцидного продукту в ЄС.

Нова Директива ЄС про біоцидних продуктах, призначена для контролю виробників і постачальників пов'язаної з озоном продукції і послуг на території ЄС, передбачає кінцевий термін подачі пакета документів для розгляду та затвердження - 1 вересня 2016 р.

13 липня Airplus1 взяла участь в зборах Міжнародної групи незалежних виробників озону, щоб остаточно визначити обсяг пакета документів, що підлягають розгляду уповноваженим ЄС органом. Стало ясно, що за останні три роки членами групи була проведена велика робота по підготовці пакету документів, а також робота з консультування з експертами з метою забезпечення того, щоб були передбачені всі аспекти використання озону і застосування пов'язаних з ним продуктів членами групи.

Важливість цієї заявки і положення директиви мають великий значимістю. У майбутньому виробники і виробники, продукція яких не буде сертифікована відповідно до вимог ЄС, не зможуть законним чином встановлювати / обладнати / монтувати таку продукцію на території ЄС. Airplus1 вжила необхідних заходів для того, щоб її назва і продукти були включені в «затверджений перелік» сертифікованих виробників,в результаті чого вона зможе професійним чином надавати свої послуги на території ЄС. Таке забезпечення дає Airplus1 перевага для надання будь-яких послуг, пов'язаних з озонової продукцією, установам охорони здоров'я і безпеки, а також гарантію, яку компанія надає своїм клієнтам щодо страховки, ризику, здоров'я і безпеки.

Airplus1 буде повідомляти своїм клієнтам новини, що стосуються Директиви ЄС про біоцидних продуктах, на кожному етапі затвердження документів з використання озону і сертифікації продукції.