В даний час, на КНС №1 знаходиться на вулиці Гоголя, змонтована і запущена в дослідну експлуатацію установка по очищенню повітря озонуванням. Це ще один крок до поліпшення екологічної обстановки в місті Бресті.

        Установка складається з двох блоків:

1) Блок управління АП1-БУ13-Е.1 є складовою частиною системи очищення повітря озонуванням. Блок управління призначений для:

-управління генератора озону,

                -отримання і обробка інформації від приладів вимірювання складу повітря (концентрації озону і ін.),

                -Передача даних про поточну концентрації озону по бездротовому зв'язку на місце моніторингу за якістю роботи системи очищення повітря,

                -для (аварійного) відключення живлення системи очищення повітря.

                Блок управління призначений для роботи в промислово-технічних, виробничих, складських та подібних робочих приміщеннях. Блок управління не призначений для використання в побутових, житлових приміщеннях і приміщеннях загального призначення.

Блок управління не є самостійною установкою. Він є складовою частиною системи очищення повітря озонуванням, в яку входить і система підготовки повітря - камера подачі повітря, повітроводи, генератора озону, детектори озону / прилади для вимірювання концентрації озону і / або ін.

                Робота блоку керування повністю автоматизована і в основному не вимагає втручання користувача. У разі несправності блоку управління або системи очищення повітря, вимкнути живлення системи і блоку аварійним / головним вимикачем і негайно звертатися до виробника ЗАТ «AIRPLUS1 Lituanica» або дистриб'ютору.

2) Генератора озону є складовою частиною системи вентиляції, подачі, кондиціонування або рекуперації повітря. Корпус генератора озону виготовлений з нержавіючої сталі, не забарвлений. Генератор озону призначений для використання в закритих приміщеннях. Установка може працювати, якщо температура в приміщенні становить від +5 до +40, а відносна вологість повітря - від 20% до 80%.

Генератор озону призначений для вироблення озону і його змішування з потоком повітря, що проходить через генератор озону, таким чином знищуючи небажані запахи, зменшуючи кількість бактерій, цвілі і інших шкідливих мікроорганізмів в приміщенні. Генератор озону призначений для використання в промислово-технічних, виробничих, складських та подібних робочих приміщеннях. Генератор озону не призначений для використання в побутових, житлових приміщеннях і приміщеннях загального призначення.

                Робота установки дозволить повністю усунути виробничі під час роботи КНС запахи.