Menu
Your Cart

Очисні споруди та КНС

Очисні споруди та КНС
Очисні споруди та КНС

Усунення запахів та дезінфекція: очисні споруди

Споруди для очищення відходів призначені для очистки стічних вод з великих комунальних та промислових джерел забруднень. Відходи, що викидаються з промислових джерел, як правило, містять високу концентрацію БСК / ХСК, важких металів і велику кількість різних небезпечних хімічних речовин, які необхідно усувати перед викидом в міські каналізаційні мережі або відкриті водойми.

До основних забруднень, що містяться у відходах, відносяться  розчинні органічні сполуки, леткі органічні сполуки, іони металу, розчинені тверді речовини, фосфор, азот, патогени і паразити мікробів. Основний склад відходів: вуглеводень (11-18%), білки (8-10%), вільні амінокислоти (0,5-1,5%), жирні кислоти (23-25%), розчинені органічні кислоти (7-11% ) та інші органічні сполуки (25-28%). Крім того, деякі забруднення у водних джерелах можуть виділятися в повітря, виробляючи неприємний запах. Проблеми з запахом зустрічаються часто в очисних спорудах через великий обсяг забруднень (сірчані сполуки, аміни, аміак та органічні сполуки).

Озон - це дуже зручне і ефективне рішення в області очищення відходів. Озонування дозволяє «виробляти» воду без вмісту мікроорганізмів, кольору, запаху, присмаку і шкідливих мікроскопічних забруднень - таку воду, яка підходить для виведення в навколишнє середовище, використання в сільському господарстві та інших процесах. З підвищенням вартості хімікатів і витрат на їх транспортування у водних очисних спорудах, підвищуються витрати на їх експлуатацію. Озонування допомагає знизити такі витрати, оскільки озон виробляється в тому ж місці, в якому він використовується. Озон допомагає знищити шкідливі речовини, усунути неприємні запахи, віруси і різні мікроорганізми. Технологія озонування очищає навколишнє середовище, покращує умови роботи і позитивно впливає на цінність місцевого нерухомого майна. Користь технологій в застосуванням озону, продемонстрована на насосній станції, є прекрасним прикладом того, як очисні споруди можуть працювати поблизу житлових кварталів, не викликаючи неприємних відчуттів і претензій у людей.

Насосні станції для відходів поширюють в навколишнє середовище неприємні для людей запахи. Неприємні запахи відчуваються найбільше в теплу пору року, коли висока температура повітря викликає утворення газів з характерним запахом сульфіду водню або запахом, властивим каналізаційним відходів. Генератор озону ефективно усуває запах відходів, роблячи повітря не тільки чистішим, а й здоровим. Основна перевага озону, в порівнянні з іншими способами дезінфекції, полягає в ефективній дезінфекції великого обсягу повітря. Озон має сильні окислювальні властивості в порівнянні з будь-яким іншим дезинфікуючим засобом і може нейтралізувати мікроорганізми, включаючи віруси. Озон є ефективним способом для усунення поганого запаху, тому що дуже швидко реагує з органічними сполуками, до складу яких входять групи сульфідів, меркаптанів і амінів. Неприємний запах можна усунути після руйнування зв'язків цих хімічних сполук в ході окислення.

0 грн.
Без ПДВ: 0 грн.