Menu
Your Cart

Басейни

Басейни
Басейни
Басейни
Басейни
Басейни
Однією з найбільших проблем є забрудненість води в басейнах. Різні забруднення потрапляють в басейни від людей і з навколишнього середовища. У басейнах можна виявити інфекційні віруси, бактерії, розчинні та нерозчинні органічні речовини. Саме тому потрібен ефективний спосіб очищення для забезпечення належної якості води в басейні

В даний час найпоширенішою речовиною для дезінфекції басейнів є хлор. На жаль, у цього дезинфікуючого засобу є безліч недоліків: хлор стимулює утворення шкідливих сполук, велике споживання води і енергії, має неприємний і дратівливий запах, утворюються хлоровані сполуки - канцерогенні і токсичні, які накопичуються і мають непередбачуваний та  негативний вплив на здоров'я людини, тому популярність озонових технологій зростає.

Озон є одним з найпотужніших окислювачів. У місці застосування озон виробляється з кисню (повітря) шляхом коронного розряду, а невикористаний озон досить швидко розкладається до кисню. Озон є одним з кращих дезінфікуючих речовин. Озон приблизно в 5-50 разів краще будь-якого часто використовуваного дезінфікуючого засобу, в складі якого присутні хлорні сполуки. Озон, на відміну від хлору, не залишає шкідливих побічних ефектів і є активним не тільки в боротьбі з бактеріями, а й з вірусами. Озон окисляє шкідливі речовини - токсини з неприємним запахом.

Наше підприємство пропонує одну з найсучасніших технологій, що забезпечують високу надійність і ефективність, низьке споживання енергії і невисокі витрати на обслуговування.

Інші переваги озону:
 - більш ефективний, ніж хлор, при знезараженні вірусів і бактерій;

 - не утворює шкідливих залишків, які потрібно усувати в разі застосування хлору;

 - додатково очищує мікроскопічні забруднення;

 - не вимагає високих витрат на виробництво і експлуатацію;

 - знижує обсяг споживаної води.
0 грн.
Без ПДВ: 0 грн.